O nas

Proherbs Anna Preuschoff

 

 

Witam serdecznie na mojej stronie internetowej. Jedenaście lat pasji, siedem lat praktyki w zakresie doradztwa pozwoliło mi stworzyć mijsce, wktórym pomagam ludziom. 

Stronę Proherbs poświęcam zdrowiu, które w moim pojęciu przejawia się codzienną dawką nowej energii do życia, dobrym humorem, sprawnym ciałem, umiejętnością radzenia sobie ze stresem oraz wyzwaniami dnia codziennego. Skąd pomysł na Proherbs oraz program "Zdrowie w Biznesie"? Po latach zmagania się z chorobą, po wielu przebytych kursach i szkoleniach, przeczytanych książkach i po wielu przemyśleniach, zdecydowałam się robić w życiu to, co jest moją pasją i czym chcę się dzielić z innymi ludźmi. Przyznacie, że to najlepszy prezent od losu móc rano budzić się i nie iść do pracy......bo to co robię to nie praca , to czysta przyjemność wynikająca z dziesięcioletniej pasji. W swoich projektach i usługach wykorzystuję naturalne sposoby wspomagania oraz odzyskiwania zdrowia psychicznego i fizycznego: naturopatię, techniki relaksacyjne, dietetykę, motywację oraz wiedzę zielarsko-medyczną. 

Praca z ludźmi daje mi zadowolenie i spełnienie, cieszę się, że mogę wskazać im drogę prowadzącą do zdrowia i samospełnienia. 

Początkowo po uporaniu się z chorobą, pomagałam najbliższym oraz przyjaciołom.  Z biegiem czasu pojawiali się zupełnie obcy ludzie potrzebujący pomocy,  otwarci na naturalne metody wspierania zdrowia. Czułam jednak mały niedosyt w realizacji swojej pasji, inaczej mówiąc pojawiła się potrzeba rozwoju i rozszerzenia umiejętności. Postanowiłam rozwinąć skrzydła i przenieść dotychczasowe osiągnięcia na inny poziom usług, w tym przypadku obsługa klienta biznesowego. Potrzeba pojawiła się sama. Od pewnego czasu działam w BNI BESKID. To jedna z największych biznesowych grup networkingowych w Europie i najlepsze miejsce, by wdrożyć program "Zdrowie w biznesie" oparty na mojej wiedzy i doświadczeniu w zakresie naturalnych technik wspierania zdrowia. Z moich obserwacji wynika, iż świat biznesu to jedna z najbardziej dotkniętych chorobami i skutkami stresu grup społecznych.

 Jestem świadoma, że biznes nie funkcjonuje w pojedynkę, toteż do współpracy zaprosiłam najlepszych specjalistów w dziedzinie psychologii, dietetyki oraz coachingu.

Dzięki tak wykwalifikowanej kadrze mogę z przyjemnością pielęgnować swoje pasje oraz realizować misję mojej firmy na najwyższym poziomie oferowanych usług.

 

Witamy w swiecie witalności PROHERBS