Nilas Mv Medic

Nilas MV medic - urządzenie do kompleksowej diagnostyki organizmu

 

DO CZEGO SŁUŻY URZĄDZENIE NILAS MV?

Nilas MV to innowacyjne, niemieckie urządzenie diagnostyczne zaprojektowane w oparciu o najnowsze technologie badawcze. Urządzenie służy do kompleksowej analizy stanu zdrowia pacjenta i pozwala trafnie zidentyfikować prawdziwe źródło problemów zdrowotnych. Podczas gdy tradycyjne badania medyczne skupiają się miejscowo na jednym aspekcie funkcjonowania organizmu, Nilas MV daje możliwość dokładnej analizy różnych układów narządowych jednocześnie, dając pełniejszy obraz stanu zdrowia i trafniejszą diagnozę. Urządzenie diagnostyczne Nilas MV bada między innymi działanie wegetatywnego układu nerwowego, który reguluje funkcje organizmu przebiegające bez naszej kontroli, takie jak oddychanie, pracę serca czy gospodarkę hormonalną, a przez to bezpośrednio wpływa na prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. Nilas MV posiada europejski atest medyczny i jest zakwalifikowany jako sprzęt medyczny klasy IIa.

DLA KOGO PRZEZNACZONE JEST URZĄDZENIE DIAGNOSTYCZNE NILAS MV?

Urządzenie Nilas MV powstało z myślą o lekarzach i terapeutach, którzy praktykują holistyczne podejście do leczenia, szukając prawdziwych przyczyn dolegliwości pacjenta, a nie tylko lecząc objawy choroby.

DLACZEGO WARTO WYKORZYSTAĆ SYSTEM NILAS MV W SWOIM GABINECIE?

Urządzenie Nilas MV stanowi doskonałe uzupełnienie tradycyjnych badań medycznych. Pozwala ono na szybką, całościową ocenę stanu zdrowia pacjenta i sformułowanie wstępnej diagnozy w kilka minut już przy pierwszej wizycie pacjenta w twoim gabinecie. Dzięki analizie różnorodnych wskaźników i parametrów z łatwością znajdziesz prawdopodobne źródło problemów swojego pacjenta, i jeśli uznasz to za konieczne, będziesz mógł zlecić właściwe badania medyczne, które potwierdzą twoją diagnozę.


Zakres analizy

Nilas MV to kompleksowe i uniwersalne urządzenie, które analizuje wiele procesów zachodzących w organizmie jednocześnie. Wyniki pomiarów wskażą między innymi:

✔ Potencjał komórek do regeneracji
✔ Wiek biologiczny
✔ Rytm pracy serca
✔ Wytrzymałość organizmu na warunki zewnętrzne i wewnętrzne
✔ Kondycja układu nerwowego i neurohormonalnego
✔ Wpływ składników odżywczych na kondycję psychofizyczną organizmu
✔ Poziom i rodzaj stresu
✔ Zasoby energetyczne
✔ Kondycję i pracę mózgu

JAK DZIAŁA URZĄDZENIE NILAS MV?

Aby umożliwić przeprowadzenie kompleksowej diagnostyki pacjentów, konstruktorzy urządzenia połączyli kilka różnych technologii wykorzystywanych w medycynie. Oprogramowanie i sprzęt Nilas MV spełniają standardy pomiaru, interpretacji fizjologicznej i klinicznego stosowania wskaźników interwałometrycznych serca, przyjętych przez Europejskie Stowarzyszenie Kardiologii i Stowarzyszenie na rzecz Elektrofizjologii w Ameryce Północnej. Zakłady produkcyjne Dinamika spełniają normy jakości ISO 9001: 2008.


ROZWIĄZANIA ZASTOSOWANE W SYSTEMIE NILAS MV

✔ Nagrywanie EKG z monitorowaniem wskaźników stanu funkcjonalnego w czasie rzeczywistym
✔ Ocena stanu układu sercowo-naczyniowego i wegetatywnego układu nerwowego za pomocą analizy zmienności rytmu serca (HRV)

✔ Ocena regulacji neurohumoralnej organizmu i zasobów energetycznych za pomocą analizy neurodynamicznej
✔ Ocena obecnego stanu psychoemocjonalnego przy użyciu metody odwzorowania biorytmu mózgu
✔ Ocena poziomu adaptacji organizmu i poziomu harmonizacji rytmów biologicznych przy użyciu metody analizy fraktalnej
✔ Określanie wieku biologicznego pacjenta
✔ Prowadzenie e-katalogu pacjentów z opcją importu danych z programu Omega-М
✔ Jednoczesne przedstawianie wyników dwóch badań z uwzględnieniem analizy porównawczej
✔ Możliwość wydrukowanie wyników badań